Повноцінне забезпечення бізнесу торговим обладнанням під ключ

Повноцінне забезпечення бізнесу торговим обладнанням під ключ

Можна. Вміємо. Практикуємо.

Затримки ЗП + давня мрія + спрощена система оподаткування = відкриття власного бізнесу. Здавалося б ось ново! Живи і радій. Але ж ні. Виявляється, що товар потребує маркування, чеки – друкування, а посилки нової пошти – швидкого реєстрування. І це лише крапля з тих розхідних матеріалів, які зазвичай вимагає торгівля. Іще більше плутає вид та розмір незрозумілої етикетки, до якої обов’язково потрібен якийсь рібон, і не будь який, а той, що підійде за розміром та типом друкування. А чим друкувати? Замовляти у поліграфії чи купити принтер етикеток? Заощадити на перший час чи одразу взяти найдорожчий?   Ці, і купа інших питань ви можете вирішити лише зателефонувавши в потрібне місце.

Як знайти «свою»? Все залежить від товару, який потрібно позначити. Косметика чи будівельні матеріали? Молочні продукти, напівфабрикати, чи гаряча коробка з під піци? Словом – температура та вологість має значення. Також, важливо розуміти скільки часу повинна служити по задумці ця етикетка. Адже навіщо переплачувати за стійкий матеріал, що прослужить рік, якщо час використання етикетки не більше однієї доби? Тобто, ваша задача максимально точно описати товар та специфіку своєї роботи, а наша – підібрати правильний витратний матеріал. Розміри бувають БУДЬ ЯКІ. Чесно. Тут все залежить від вашої фантазії.

А що ж далі? Далі рібон!  

Це фарба, за допомогою якої зображення передається на етикетку. Рібон використовується при термотрансферному друкові. Тобто зображення не зникне через якийсь час, на відміну від чеку з магазинів. Які ж вони бувають? Різні за розміром – тут наче все зрозуміло, підбираємо їх відповідно до розмірів етикетки. Різні за ціною – тут трохи складніше. Якщо коротко, то вся різниця в якості зображення. Якщо не коротко – це чіткість зображення, стійкість до тертя та можливість друкувати дрібний текст. Тобто, якісний рібон не повинен розмазуватися по етикетці від одного тільки дотику, ним можна друкувати всю інформацію про склад сосисок дрібним шрифтом і при цьому текст залишається читабельний. А що як вам потрібно аби на там писало лише «Труси. Розмір L» і не бажаєте переплачувати? Маєте повне на те право. Тільки будь ласка, не торкайтесь одразу до зображення і не полінуйтесь похухати. Так швидше підсохне.

Фінальний штрих – вибір принтера етикеток.

Знаєте скільки на нашому сайті принтерів? Дуже багато. Сім різновидів. І в кожного з них в середньому по двісті підвидів. 1400 як мінімум. Полегшіть нам роботу, будь ласка, вкажіть ціновий діапазон.  Якщо відміряти ціни від 1 до 10, де 10 це найдорожче, то можна пояснити так 8 – 10 це потужні промислові принтера; 1-3 дешеві варіанти, більшість їх бере «на перший час» при невеликих об’ємах роботи; ну і золота середина 3-7, це хороші роботяги і не за всі гроші світу. Принцип роботи у всіх однаковий, конкретніше щодо якості залюбки розповімо при телефонній розмові. 

POSTORG складе для вас повний комплект потрібних матеріалів у тій ціновій категорії, яка вам підходить; залюбки проконсультує в питаннях експлуатації торгового обладнання та регулярно постачатиме усі необхідні витратні матеріали, аби ваша справа не припиняла свою роботу ні на хвилину.