Кілька слів про маркування одягу

Кілька слів про маркування одягу

Аби забезпечити одяг усіма необхідними маркуваннями, виробнику потрібно мати: ярлик для одягу, бірку для одягу, голчатий пістолет та пластикові з’єднуючі.

На ярликах зазвичай наносять інформацію щодо догляду, розмір, колір та іншу, важливу на думку виробника інформацію, також логотип бренду. Для логотипу найчастіше використовуються вшивні бірки, матеріалом для яких служить сатинова чи нейлонова стрічка. Вони ніжні на дотик та не завдають дискомфорту при носінні одягу.

А для нанесення решти інформації можна використати вшивні етикетки.  Термотрансферний принтер якісно наносить зображення на всіх цих матеріали.

Бірки зазвичай замовляються вже в готовому вигляді у поліграфії. Є безліч варіантів їх форми та розмірів. Найчастіше використовується шаблонна бірка, а на неї додатково наклеюється наліпка із ціною та QR кодом.

Аби причепити бірку до одягу знадобиться голчатий пістолет та пластикові з’єднуючі. Голки для пістолета бувають різної товщини. Обирайте відповідно до типу одягу: пальто – товстіша голка, дитячі речі – тонша голка.

Усі необхідні витратні матеріали та обладнання для маркування одягу можна замовити у POSTORG. Ми допоможемо визначитися із потрібним вам матеріалом, оберемо якісні обладнання та що найголовніше – проконсультуємо у всіх питаннях.