Продовжуємо говорити про етикетки.

Продовжуємо говорити про етикетки.

На цей раз давайте розбиратися чим саме потрібно маркувати заморожену продукцію. Це може бути м’ясо, риба, овочі. Частина продуктів буде заморожена, а частина просто охолоджена. У будь якому разі, хоч умови зберігання і різні, але всі вони піддаватимуться певній волозі та перепадам температури. 

Отже, морозостійкість – це чи не найважливіша особливість  даної етикетки. Ну і звісно ж, стійкі шари для фарби та міцність.  Якщо ми вже пригадали про умови зберігання, то варто зазначити, що саме від цього залежить вид матеріалу етикетки.

Для заморожених продуктів найкраще підходить етикетка Термо Топ. Цей вид чудово впорається із мінусовою температурою та вологою. До слова – на етикетках із звичайним клеєм є обмеження, не нижче +5˚С. Причиною тому є водяна основа клею, яка вочевидь може легко замерзнути, а етикетка відклеїтися. Зазвичай етикетка Термо Топ використовується для продуктів із строком придатності близько чотирьох місяців. Що важливо – здійснювати друк потрібно при плюсовій температурі.

Для температури вище +5˚С використовують термоетикетку Еко. Вони значно дешевші ніж попередні, але з часом втрачають товарний вид. Саме по цій причині їх використовують для маркування товарів із коротким терміном придатності, орієнтовно 2-4 тижні. Після чого зображення може вицвітати від прямих променів світла, а волога погано впливає на саму структуру. Тому даний вид краще використовувати для продуктів, що зберігаються в сухих умовах.