| Процесор | MediaTek MT6762 (Cortex-A53), 8 ядер, 2,0 ГГц |
| Пам'ять | Пам'ять LPDDR3 RAM: 4 ГБ; Флеш-пам'ять eMMC 5.1: 64 ГБ |
| Слот розширення пам'яті | Слот для карт MicroSD (TF) до 512 ГБ |
| Слот для SIM картки | 1x Nano SIM, 1x SIM |
| Операційна система | Android 11.0 |
| Програмне забезпечення | - |
| Можливості програмування | - |
| Тип сканера | 2D Фото (Area Imager) (Mindeo ME5066) |
| Параметри сканера | Дальність зчитування: 20 mil: 30 мм - 880 мм (Code 39), 5 mil: 38 мм - 250 мм (Code 39); Вікно сканера: скло Corning Gorilla Glass |
| Тип штрихкодів | - |
| Дисплей | 5.5" IPS-дисплей високої роздільної здатності (1440 × 720), промислового класу; Підсвічування: LED |
| Сенсорна панель | Ємнісна сенсорна панель, підтримує режим дотику води та рукавичок; Скло Corning Gorilla Glas |
| Сканер відбитка пальця | - |
| Датчик | Датчик наближення, датчик світла, акселерометр |
| Клавіатура | Програмований; Сканування з кожного боку; Збільшення / зменшення гучності; Потужність; Натисни і говори (PTT) |
| Індикатори (Повідомлення) | Звуковий сигнал, багатобарвні світлодіоди, вібрація |
| Аудіо | Динамік, телефонна трубка, два мікрофони |
| Камера | Задня: 13 Мп з автофокусом, діафрагма f/2.2, cвітлодіодний спалах генерує збалансоване біле світло; Фронтальна камера: 5 Мп з фіксованим фокусом, діафрагма f/2.4 |
| Підключення | 1x Type-C, підтримка USB і OTG; 4-контактне гніздо для заряджання знизу; 2-контактне підключення Pogo на задній панелі: сигнал тригера |
| Wi-Fi | 2,4 ГГц / 5 ГГц; IEEE 802.11 ac/a/b/g/n/d/e/h/i/j/k/r/v/w |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0, BLE |
| GSM (WWAN) | 4G / 3G / 2G |
| GPS | GPS L1 з A-GPS: Glonass, BeiDou, Galileo |
| NFC | Підтримує карти типу A&B; Картка Mifare, карта Felica, сумісна з ISO/IEC 14443 та ISO15693 |
| RFID | - |
| Голосовий зв'язок | - |
| Живлення | Вихід: DC 5 В, 2 A (9 В, 2А) (Тип-C) |
| Акумулятор | Літій-іонний акумулятор 5000 мАч мінімум (3,85 В), PE швидка зарядка (до 3 А) |
| Backup батарея | - |
| Годинник реального часу | - |
| Час роботи без підзарядки | - |
| Час заряду акумулятора | - |
| Збереження даних | - |
| Температура роботи | -20°C - +50°C |
| Температура зберігання | -40°C - +70°C |
| Вологість | - |
| Антистатичний захист | - |
| Захист від пилу і вологи | IP67 |
| Стійкість до падіння | Падіння з висоти 1,5 м |
| Удароміцність | - |
| Відповідність стандартам | - |
| Матеріал | - |
| Додатково | - |
| Опції | - |
| Аксесуари | Кредл |
| Комплект поставки | Термінал, зарядний пристрій, кабель USB Type-C, акумуляторна батарея, посібник користувача |
| Розмір | 156 x 75 x 14,5 мм |
| Вага | 249 г з акумулятором |
| Колір | Чорний |
| Виробник | ІКС-Маркет (Україна) |
Відкрийте нові можливості у вашому бізнесі з мобільним терміналом ТСД IKC-H5. Цей пристрій поєднує в собі найсучасніші технології та надійність, що робить його ідеальним доповненням для торгових і складських процесів.
Переваги ТСД IKC-H5:
- Ефективність в будь-яких умовах: Завдяки температурному діапазону -20°C до +50°C та захисту від пилу і вологи за стандартом IP67, ви можете сміливо використовувати пристрій у складських приміщеннях і на відкритому повітрі.
- Потужна продуктивність: Оснащений вісімкоядерним процесором MediaTek MT6762 з тактовою частотою 2,0 ГГц, ТСД IKC-H5 забезпечує швидку обробку даних та високу продуктивність.
- Зручність користування: Яскравий 5.5" IPS-дисплей з високою роздільною здатністю і ємнісна сенсорна панель дозволяють легко управляти пристроєм, навіть у рукавичках або в умовах підвищеної вологості.
- Різноманіття функцій: Вмонтований 2D сканер штрих-кодів забезпечує точне та швидке зчитування кодів, а також робить його максимально зручним для роздрібної торгівлі та інвентаризації.
- Безпека даних та зв’язок: ТСД IKC-H5 підтримує NFC, Bluetooth 5.0 та Wi-Fi, що дозволяє легко підключатися до інших пристроїв і зберігати дані з максимальною безпекою.
- Тривалий час роботи: Літій-іонний акумулятор ємністю 5000 мАч забезпечує тривалу автономність, а підтримка швидкої зарядки гарантує, що пристрій буде завжди готовий до роботи.
- Комплексний набір можливостей: Записуйте дані, ведіть облік товарів, а також використовуйте функції голосового зв'язку завдяки вбудованим мікрофонам та динаміку.
Не втрачай можливість модернізувати свій бізнес із ТСД IKC-H5! Цей термінал — найкраще рішення для тих, хто цінує швидкість, надійність і функціональність. Зробіть перший крок у світ сучасних технологій вже сьогодні!
ТСД IKC H5 - Сканер: 2D Area Imager (Mindeo ME5066), Операційна система: Android 11.0, Процесор: MediaTek MT6762 (2,0 ГГц), Пам'ять (RAM: 4 ГБ, ROM: 64 ГБ), Клавіатура: віртуальна, Камера (13 Мп (задня), 5 Мп (фронтальна)), Акумулятор: 5000 мАч, USB, Wi-Fi, Bluetooth, GSM (4G), GPS, NFC