| Тип сканера | 2D Фото (Area Imager) (DPM) |
| Оптичний датчик | 1280 x 960 CMOS |
| Джерело світла | Націлювач: лазерний діод 650 нм; Підсвітка: пряме підсвічування (білий світлодіод), розсіяне підсвічування (світлодіодне червоне кільцеве підсвічування, світлодіодне синє кільцеве підсвічування) |
| Напрям читання | - |
| Методика сканування | - |
| Захоплення зображення | - |
| Дальність зчитування | Діапазон декодування штрихкодів Code 39 (5 mil): 18 - 90 мм; Діапазон декодування штрихкодів DataMatrix (10 mil): 0 - 90 мм; Діапазон декодування QR-кодів (10 mil): 0 - 90 мм |
| Фокусна відстань | - |
| Швидкість сканування | - |
| Чутливість до руху | Макс. 200 см/сек |
| Кут сканування | Кут повертання під час сканування: ±60°; Кут повертання під час сканування: 360°; Нахил кута сканування: ±55° |
| Поле обзору | Поле зору по горизонталі: 41°; Поле зору по вертикалі: 31° |
| Роздільна здатність | - |
| Мін. контрастність штрихкоду | 20% |
| Процесор | - |
| Індикатори сканування | Звуковий сигнал, світлодіодний індикатор, вібрація |
| Кнопки | - |
| Режим роботи | - |
| Підключення | USB |
| 1D штрихкоди | Всі основні кодування 1D, включаючи EAN 8, EAN 13, UPC E, UPC A, Code128, Coupon, UCC/EAN128, CodaBar, I2Of5, Febraban, ITF14, ITF6, Matrix 25, Code39, Code93, ISSN, ISBN, Industrial 25, Standard 25, China Post 25, Plessey, Code 11, MSI Plessey, UCC/EAN C |
| 2D штрихкоди | Всі основні кодування 2D, включаючи QR Code, Data Matrix |
| Поштові штрихкоди | - |
| Штрихкоди у стеку | - |
| Цифрові водяні знаки | - |
| OCR | - |
| DPM штрихкоди | Так |
| Струм | Струм (DC 5 В під час роботи): 450 мА (тип.), 475 мА (макс.) |
| Напруга | DC 5 В ± 5% |
| Живлення | - |
| Споживана потужність | 2250 мВт (тип.) |
| Зовнішнє освітлення | - |
| Стійкість до падіння | 1,8 м |
| Антистатичний захист | ±8 кВ (прямий розряд), ±16 кВ (повітряний розряд) |
| Температура роботи | -20°C - +50°C |
| Температура зберігання | -40°C - +70°C |
| Вологість | 5% - 95% (без конденсації) |
| Захист від пилу і вологи | IP64 |
| Відповідність стандартам | FCC (частина 15, клас B), CE EMC (клас B) |
| Програмне забезпечення | Newland Nset |
| Можливості програмування | - |
| Підтримка ОС | - |
| Підтримка клавіатури | - |
| Надійність | - |
| Матеріал | - |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Інше | - |
| Аксесуари | - |
| Опції | - |
| Комплект поставки | Сканер, USB кабель, короткий посібник |
| Розмір | 76 x 107 x 185 мм |
| Вага | 245 г |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Newland (Китай) |
Створений для професійного використання, 2D Сканер Newland NVH300 Angler DP представляє собою ідеальне рішення для швидкого та точного зчитування штрих-кодів у торгових та складських умовах. Цей потужний пристрій характеризується унікальними можливостями роботи з різноманітними типами штрих-кодів, включаючи 1D, 2D, QR-коди та DPM-штрихкоди.
Завдяки своїй чудовій дальності зчитування, сканер забезпечує точність навіть на відстані до 90 мм, а вбудоване пряме та розсіяне підсвічування дозволяє комфортно працювати в будь-яких умовах освітлення. У нього є надійна конструкція з захистом від пилу і вологи за стандартом IP64, що робить його ідеальним для промислового використання.
Додатковою перевагою є легкість підключення через USB, а також вражаюча стійкість до падінь з висоти до 1,8 м. Цей сканер здатний працювати в суворих температурних режимах від -20°C до +50°C, що робить його універсальним помічником у вашій діяльності.
Комплект постачання включає сам сканер, USB-кабель та зручний короткий посібник, що дозволяє швидко розпочати роботу. Гарантія на даний товар становить 60 місяців, що свідчить про високу якість та надійність продукції від бренду Newland.
Обирайте 2D Сканер Newland NVH300 Angler DP для вашого бізнесу та досягайте нових висот у зчитуванні та обробці даних!
2D Сканер Newland NVH300 DP – ручний сканер штрих-кодів 1D та 2D промислового зразка. Створений для того, щоб зчитувати інформацію навіть зі спотворених чи неякісно надрукованих зображень. Також розпізнає DPM маркування.
Купити 2D Сканер Newland NVH300 DP – означає забезпечити себе надійним сучасним обладнанням з такими технічними характеристиками:
2D Сканер Newland NVH300 DP має такі параметри:
2D Сканер Newland NVH300 DP розпізнає штрих-коди 1D EAN-8, EAN-13, UPC-E, UPC-A, Code128, Coupon, UCC/E, AN128, CodaBar, I2Of5, Febraban, ITF14, ITF6, Matr , Code93, ISSN, ISBN, Industrial 25, Standard 25, China Post 25, Plessey, Code 11, MSI Plessey, UCC/EAN Composite, GS1 Databar, Code 49, Co і 2D PDF417, Micro PDF417, QR Code, Micro QR Code , Aztec, Data Matrix, Chinese Sensible Code, Maxicode.
2D Сканер Newland NVH300 DP – це необхідний пристрій, який може збільшити ефективність співробітників логістичних компаній, великих та дрібних роздрібних, а також оптових, супермаркетів, відділень пошти тощо.