| Метод друку | Термодрук |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Підтримка зміни DPI (Зміна термоголовки) | Ні |
| Максимальна кількість точок в рядку | - |
| Швидкість друку | 203 мм/сек |
| Макс. ширина друку | 54 мм |
| Мін. довжина друку | - |
| Макс. довжина друку | 25400 мм |
| Відстань між етикетками | - |
| Процесор | 32-bit RISC CPU |
| Пам'ять | 128 МБ SDRAM |
| Вхідний буфер | - |
| Пам'ять (NV Flash) | 128 МБ Flash |
| Слот розширення пам'яті | microSD-карти для розширення пам'яті до макс. 512 ГБ, тільки FAT32 та exFAT |
| Операційна система | - |
| Датчики | Датчик зазору; Датчик чорної мітки (регулюється); Датчик відкриття друкуючої головки |
| Годинник реального часу | Стандартний |
| Звуковий сигналізатор | - |
| Панель управління | 1 вимикач живлення; 1 кнопка керування подачею (feed); 1 кнопка паузи; 1 кнопка повторного друку |
| Дисплей | 3.5" кольоровий сенсорний дисплей, 480 х 320 пікс. |
| Підключення | USB + RS-232 + Ethernet |
| Додаткове підключення | USB Host |
| USB | USB 2.0 |
| RS-232 | RS-232 |
| LPT | Ні |
| Ethernet | Вбудований Ethernet 10/100 Мбт/с |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| NFC | Ні |
| Набір символів (Кодова сторінка) | - |
| Розмір символу | - |
| Вбудовані шрифти | 8 буквено-цифрових растрових шрифтів; Двигун шрифтів Monotype Image з одним масштабованим шрифтом CG Triumvirate Bold Condensed; Шрифт ARIALUNI.TTF (Unicode TrueType шрифт) |
| Шрифти, що завантажуються | - |
| Штрихкоди | 1D: Code 39, Code 93, Code128UCC, Code128 subsets A.B.C, Codabar, Interleaved 2 of 5, EAN 8, EAN 13, EAN 128, UPC-A, UPC-E, EAN and UPC 2(5) digits add-on, MSI, PLESSEY, POSTNET, China post, ITF14, EAN14, Code 11, TELEPEN, TELEPENN, PLANET, Code 49, Deuts |
| Поворот шрифту або штрихкоду | 0, 90, 180, 270 градусів |
| Обробка зображень | - |
| Драйвер | Linux driver, MAC driver TSC, Windows Driver (Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, and Windows 11; Windows Server 2008, 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019, and 2022; 32-bit and 64-bit (x64) editions), Windows Driver (WHQL certifie |
| Програма для створення етикетки | BarTender UltraLite |
| Можливості програмування | TSC Auto ID SDK, UniPRT SDK |
| Програмне забезпечення | CommTool, TSC Console, TSC Console Web (для Linux), TSC Console Web (для Windows), TSC Standalone Creator, TSCPRTGo - in TSC Mobile Utility (Android) |
| Мова принтера (Емуляція) | TSPL-EZD (сумісний з EPL, ZPL, ZPL II, DPL) |
| Тип матеріалу | Суцільна, вирубана, з чорною міткою, у вигляді гармошки, з вирізом (з зовнішньою намоткою) |
| Ширина матеріалу | 15 - 60 мм (10 мм з адаптером) |
| Довжина матеріалу | 5 - 25400 мм |
| Спосіб завантаження матеріалу | - |
| Товщина матеріалу | 0,06 - 0,19 мм |
| Макс. діаметр рулону | 127 мм ЗД |
| Діаметр втулки | 25,4 - 38,1 мм |
| Тип ріббону (Фарбуючої стрічки) | - |
| Характеристики ріббону (Фарбуючої стрічки) | - |
| Орієнтація та намотування ріббону | - |
| Живлення | Вхід: AC 100 - 240 В, 1,5 А, 50 - 60 Гц; Вихід: DC 24 В, 2,5 А, 60 Вт; Зовнішній універсальний імпульсний адаптер живлення |
| Температура роботи | 0°C - +40°C |
| Температура зберігання | -40°C - +60°C |
| Вологість | Робота: 25% - 85% без конденсації; Зберігання: 10% - 90% без конденсації |
| Захист від пилу і вологи | - |
| Надійність | Притискний вал: 50 км друку |
| Абразивна стійкість термоголовки | 25 км друку |
| Рекомендований обсяг друку на день, до | До 3000 етикеток в день |
| Відповідність стандартам | Вимоги безпеки: CB, FCC Class B, IC, CTÜVUS, NOM, CE Class B, UKCA, EAC, CCC, RCM, BSMI, Energy Star 3.0; Екологічна відповідальність: згідно вимог RoHS, REACH, WEEE, China RoHS |
| Додатково | - |
| Опції | - |
| Аксесуари | Зовнішній розмотувач TSC, клавіатура TSC KP-200 Plus |
| Комплект поставки | Принтер, універсальний мережевий блок живлення, кабель живлення, інтерфейсний USB-кабель, посібник зі встановлення |
| Корпус | Конструкція типу "мідія" з подвійними пластиковими стінками |
| Розмір | 138 х 172 х 210 мм |
| Вага | 1,6 кг |
| Колір | Чорний |
| Виробник | TSC (Тайвань) |
Вітаємо у світі ефективного друку з принтером етикеток TSC DH220T! Цей надсучасний пристрій стане незамінним помічником у вашому бізнесі, забезпечуючи високу якість друку та надійність у роботі.
#### Основні переваги:
- Висока роздільна здатність: Пристрій виготовляє чіткі етикетки завдяки роздільній здатності 203 dpi, що робить ваші штрих-коди максимально читабельними.
- Швидкість друку: Eтикетки друкуються зі швидкістю до 203 мм/сек, що дозволяє значно зекономити час у вашій роботі.
- Різноманітні можливості: Принтер підтримує величезну кількість форматів штрих-кодів, що робить його ідеальним для різних галузей — від роздрібної торгівлі до логістики.
#### Функціональність:
- Стійкість до умов: TSC DH220T працює в діапазоні температур від 0°C до +40°C і вологості від 25% до 85%, що дозволяє використовувати його в будь-яких робочих умовах.
- Просте підключення: Завдяки універсальному інтерфейсу, включаючи USB, RS-232 та Ethernet, цей принтер легко інтегрується в вашу існуючу інфраструктуру.
#### Додаткові можливості:
- Управління: З 3.5" кольоровим сенсорним дисплеєм ви зможете легко та швидко змінювати налаштування та контролювати процес друку.
- Економічність: Рекомендується друкувати до 3000 етикеток на день, що робить його ідеальним для малого та середнього бізнесу.
- Комплектація: У комплекті ви знайдете все необхідне — універсальний мережевий блок живлення, USB-кабель, а також посібник зі встановлення.
Обираючи TSC DH220T, ви отримуєте надійний та ефективний принтер етикеток, який значно спростить ваші бізнес-процеси. Замовте прямо зараз та оцініть всі переваги сучасних технологій у вашій роботі!