Тип друку : Термодрук
Роздільна здатність: 203 dpi
Швидкість друку: 203 мм/сек
Ширина матеріалу: 15 - 108 мм
Макс. ширина друку: 104 мм
Підключення: USB + RS-232 + Ethernet + Bluetooth (NFC)
Колір: Сірий
| Метод друку | Термодрук |
| Роздільна здатність | 203 dpi (Можливість встановлення 300 dpi) |
| Швидкість друку | 203 мм/сек |
| Макс. ширина друку | 104 мм |
| Мін. довжина друку | 6,4 мм |
| Макс. довжина друку | 991 мм |
| Пам'ять (NV Flash) | 256 МБ SDRAM; 512 МБ Flash. Доступна для користувача енергонезалежна пам'ять 64 МБ, Доступна для користувача пам'ять SDRAM 8 МБ |
| Датчики | датчик прозорості (багатопозиційний); датчик чорної мітки (повна ширина, що рухається) |
| Годинник реального часу | Годинник реального часу |
| Панель управління | 5 значків стану, 3-кнопковий інтерфейс користувача |
| Додаткове підключення | USB-хост |
| Bluetooth | Мобільний додаток для налаштування принтерів для Android та iOS через Bluetooth; Підключення (Bluetooth із низьким енергоспоживанням 5); Bluetooth призначений лише для використання з мобільним додатком для налаштування принтерів Zebra |
| Набір символів (Кодова сторінка) | 16 вбудованих растрових шрифтів ZPL II, що розширюються; два вбудовані масштабовані шрифти ZPL; п'ять вбудованих шрифтів EPL2, що розширюються; місцева підтримка шрифтів відкритого типу; відповідність Unicode |
| Штрихкоди | 1D: Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, 2- або 5-значні розширення UPC та EAN, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar та Planet Code; 2D: Codablock, PDF417, C |
| Драйвер | Windows 7, Windows 10, Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows 8.1, Windows Server 2019, Windows Server 2008R2, Android 5.1, Android 6.x, Android 7.x, Android 8.x, Android 9.x, Android 10 .x, iOS 12.x, iOS 13.x |
| Програма для створення етикетки | ZebraDesigner v3 |
| Тип матеріалу | Рулонна подача або фальцювання, вирубне або безперервне з чорною міткою або без неї, етикетки або бирки, безперервний папір для друку квитанцій, наручних браслетів |
| Товщина матеріалу | 0,08 – 0,19 мм (тільки в режимі відриву) |
| Макс. діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 12,7 та 25,4 мм (стандартна), Опція (при використанні додаткових перехідників): 38,1 мм, 50,8 мм, 76,2 мм |
| Живлення | 100 - 240 В змінного струму з автоматичним визначенням (сумісність з PFC), 50 - 60 Гц; сертифікація ENERGY STAR; сертифікація Energy Efficiency Level VI |
| Температура роботи | +4,4°C - +41°C |
| Температура зберігання | -40°C - +60°C |
| Вологість | Робота: 10% – 90% без конденсації; Зберігання: 5% - 95% без конденсації |
| Відповідність стандартам | IEC 60950-1, IEC 62368-1, EN55022 B, EN55024, EN55035, EN61000-3-2, EN61000-3-3, FCC B, ICES-003, FCC 15.209; 15.247(d), IC RSS 247, EN 300328, EN 301893, EN 62311, cTUVus CE Marking, VCCI, C-Tick, S-Mark, CCC, CU, BSMI, KCC, SABS, IN-Metro, |
| Опції | Комплект (вікно мультимедіа), Комплект (засувки в зборі) Комплект (Різак), Комплект (Диспенсер), Комплект (модернізація, розрив без вкладиша з датчиком), Комплект (заводської таблички для моделей без РК-дисплея), Комплект (кришки в зборі для стандартних м |
| Комплект поставки | Принтер, кабель USB, документація по принтеру, блок живлення, кабель живлення |
| Корпус | Каркасна конструкція з подвійною стінкою, Конструкція OpenACCESS для зручного завантаження матеріалу |
| Розмір | 221 x 177 x 151 мм |
| Виробник | Zebra (США) |
| Макс. ширина матеріалу | 108 мм |
| Мін. ширина матеріалу | 15 мм |
| Операційна система | Link-OS |
| Мова управління | ZPL II, EPL 2, XML, ZBI, PDF Direct |
Забезпечте свій бізнес високоякісним друком етикеток за допомогою принтера Zebra ZD621d. Цей інноваційний пристрій поєднує в собі безпрецедентну надійність, швидкість та простоту використання, що робить його ідеальним рішенням для торгівлі, складу та інших галузей.
Переваги Zebra ZD621d:
- Висока роздільна здатність друку 203 dpi (можливість до 300 dpi) гарантує чіткість та деталізацію кожної етикетки.
- Швидкість друку до 203 мм/сек дозволяє миттєво обробляти великі обсяги замовлень.
- Проектований для роботи в широкому діапазоні умов, він функціонує при температурах від +4,4°C до +41°C, що робить його ідеальним для використання в різних середовищах.
Легкість у використанні:
Завдяки конструкції OpenACCESS, завантаження матеріалів стає простим та інтуїтивно зрозумілим. Інтуїтивно зрозуміла панель управління з 5 індикаторами стану та 3-кнопковим інтерфейсом забезпечує швидкий доступ до всіх основних функцій. Принтер підтримує різноманітні формати етикеток та матеріалів, включаючи рулонну подачу та безперервний папір.
Сумісність та підключення:
Zebra ZD621d підтримує багато різних платформ завдяки своїм драйверам для Windows, Android та iOS, а також можливості підключення через USB, Bluetooth, Ethernet та Wi-Fi. Мобільний додаток дозволяє налаштувати принтер через Bluetooth, що робить його ідеальним для використання в мобільних умовах.
Гарантія та підтримка:
Компанія Zebra, що має багаторічний досвід у виробництві торгового та складського обладнання, гарантує високу якість та надійність. Принтер поставляється з 12-місячною гарантією, що підтверджує його довговічність.
Обираючи принтер Zebra ZD621d, ви отримуєте потужний, надійний та універсальний інструмент, який допоможе вашому бізнесу працювати ефективніше. Не упустіть можливість вдосконалити ваші процеси з метою досягнення найкращих результатів!