Тип друку : Термодрук / термотрансферний
Роздільна здатність: 203 dpi
Швидкість друку: 177,8 мм/сек
Ширина матеріалу: 15 - 60 мм
Макс. ширина друку: 54 мм
Підключення: USB + RS-232 + Ethernet; Опція: Wi-Fi
Колір: чорний
| Метод друку | Термодрук / Термотрансферний |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Швидкість друку | 177,8 мм/сек |
| Макс. ширина друку | 54 мм |
| Мін. довжина друку | 4 мм |
| Макс. довжина друку | 1727 мм |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Пам'ять (NV Flash) | 16 МБ SDRAM / 8 МБ Flash (4 МБ виділено користувачеві) |
| Датчики | датчика прозорості (фіксований по центру); датчик чорної мітки (рухливий по всій довжині) |
| Годинник реального часу | є |
| Панель управління | Кнопка калібрування; Клавіша керування: Подача; Кнопка увімкнення/вимкнення живлення |
| Дисплей | Кольоровий РК-екран TFT з навігаційною кнопкою. |
| Підключення | USB+RS-232+Ethernet; Опція: Wi-Fi |
| Додаткове підключення | USB Host (тип А) |
| Набір символів (Кодова сторінка) | Растрові шрифти: 6, 8, 10, 12, 14, 18, 24, 30, 16х26, OCR A та B; Растрові шрифти масштабуються до 8-ми разів у горизонтальному та вертикальному напрямках; Шрифти TTF: (жирний/курсив/підкреслений); Азіатські шрифти: 16x16, 24x24, традиційний китайський (B |
| Штрихкоди | 1D: China Postal Code, Codabar, Code 11, Code 32, Code 39, Code 93, Code 128 (subset A, B, C), EAN-8/EAN-13 (з 2 & 5 digits extension), EAN 128, FIM, Німеччина Post Code, GS1 DataBar, HIBC, Industrial 2 of 5, Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5), Interleaved 2- |
| Поворот шрифту або штрихкоду | Растрові шрифти можуть обертатися на 90 °, 180 °, 270 °, окремі символи можуть обертатися на 90 °, 180 °, 270 °; Шрифти TTF: можуть обертатися на 90 °, 180 °, 270 °; Азіатські шрифти: можуть обертатися на 90 °, 180 °, 270 ° |
| Обробка зображень | Типи резидентних графічних файлів - BMP та PCX, інші графічні формати можна завантажити із програмного забезпечення |
| Драйвер | Windows 2000, Windows XP, Windows Embedded Standard, Windows 7, Windows 10, Linux, Mac OS |
| Програма для створення етикетки | GoLabel, BarTender UltraLite |
| Можливості програмування | Android SDK, Mac SDK, ActiveX DLL, EZio DLL, iOS SDK, EZioWM DLL |
| Тип матеріалу | Суцільна стрічка, етикетка із зазором, із чорною міткою та перфорацією; довжина етикетки встановлюється автоматично або програмно |
| Товщина матеріалу | 0,076 – 0,2 мм |
| Макс. діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25,4 мм; 38,1 мм |
| Характеристики ріббону (Фарбуючої стрічки) | Ширина: 56 – 59 мм; Макс. діаметр рулону: 38 мм; Діаметр втулки: 12,7 мм; Довжина: 110 м; Орієнтація: по центру |
| Живлення | Вхід: AC 100 - 240 В, 50 ~ 60 Гц, Автоматичне перемикання |
| Температура роботи | +5°C - +40°C |
| Температура зберігання | -20°C - +50°C |
| Вологість | Експлуатація: 30% – 85% без конденсації; Зберігання: 10% - 90% без конденсації |
| Відповідність стандартам | CE(EMC), FCC Class A, CB, cUL, EAC, BIS, CCC |
| Опції | Гільйотинний обрізувач, Віддільник етикеток, Зовнішній тримач рулону етикеток для зовнішнього діаметра 250 мм, Зовнішній перемотувач етикеток, Модуль Wi-Fi |
| Розмір | 136 x 245 x 175 мм |
| Виробник | GoDEX (Тайвань) |
| Набір символів | CODEPAGE 437, 850, 851, 852, 855, 857, 860, 861, 861, 863, 865, 866, 869, 737; WINDOWS 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1257; Unicode UTF8, UTF16BE, UTF16LE |
| Макс. ширина матеріалу | 60 мм |
| Мін. ширина матеріалу | 15 мм |
| Мова управління | EZPL, GEPL, GZPL, GDPL автоматичне перемикання |
Пропонуємо вам інноваційний принтер етикеток Godex RT200i, який стане ідеальним рішенням для вашого бізнесу. Цей пристрій виготовлений компанією GoDEX в Тайвані та забезпечує ідеальний баланс між продуктивністю та простотою використання.
- Висока якість друку: Принтер має роздільну здатність 203 dpi, що гарантує чіткість і якість етикеток.
- Швидкість роботи: Завдяки швидкості друку до 177,8 мм/сек, ваші етикетки будуть готові в найкоротші терміни.
- Універсальне використання: Godex RT200i підтримує різноманітні матеріали для друку, від звичайних етикеток до спеціальних форм (із зазором, із чорними мітками тощо).
- Гнучке підключення: Принтер обладнаний інтерфейсами USB, RS-232 та Ethernet, а також можливим Wi-Fi підключенням для ще більшої зручності.
- Програмне забезпечення: У комплекті йдуть програми від GoLabel і BarTender UltraLite, що полегшують створення етикеток.
Принтер створений з урахуванням потреб бізнесу, працює в діапазоні температури від +5°C до +40°C та зберігає стабільність у вологості від 30% до 85%. Його компактний розмір (136 x 245 x 175 мм) дозволяє легко розмістити його в будь-якому офісі чи складі.
Godex RT200i пропонує 24-місячну гарантію, що забезпечує впевненість у надійності цього обладнання. Хочете привнести ефективність і простоту в обробку етикеток? Обирайте принтер Godex RT200i!
Принтери етикеток RT200i/RT230i - призначені для друку на простих термо та термотрансферних етикетках, на паперових, поліпропіленових, тканинних, нейлонових та інших носіях, за допомогою фарбуючої термотрансферної стрічки відповідного типу. Так само принтер дозволяє друкувати на безперервній стрічці з шаром, що клеїть, без підкладки.
Принтери рекомендуються для експлуатації в магазинах, супермаркетах чи складах. Корпус принтера виконаний з міцного пластику.
Є можливість вибору моделі принтера з друкувальною головкою стандартної роздільної здатності 203 dpi (RT200i), а також підвищеної роздільної здатності 300dpi (RT230i). В іншому дані моделі абсолютно однакові.
На задній стінці принтер має спеціальний проріз, через який можна ввести нестандартний друк назовні. Наприклад, якщо використовуються рулони етикеток великих діаметрів, можливе встановлення даного рулону на спеціальний зовнішній тримач великих рулонів (замовляється додатково), і далі стрічка пропускається через проріз назовні.
У даних моделях використаний новий, здвоєний, "Авто-Адаптивний" сенсор датчика краю етикетки, який переміщається щодо центру вліво/вправо та закритий прозорою кришкою для захисту від попадання сміття, і має покращену систему розпізнавання великої кількості матеріалів друку.