Тип друку: Термодрук
Роздільна здатність: 203 dpi
Швидкість друку: 127 мм/сек
Ширина матеріалу: 15 - 60 мм
Макс. ширина друку: 54 мм
Підключення: USB + RS-232
Колір: чорний
| Метод друку | Термодрук |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Швидкість друку | 127 мм/сек |
| Макс. ширина друку | 54 мм |
| Мін. довжина друку | 4 мм |
| Макс. довжина друку | 1727 мм |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Пам'ять (NV Flash) | 16 МБ SDRAM / 4 МБ Flash (2 МБ виділено користувачу) |
| Датчики | датчик прозорості (фіксований по центру); датчик чорної мітки (рухомий) |
| Годинник реального часу | є |
| Панель управління | Один 3-х кольоровий світлодіод (зелений, оранжевий, червоний); Функціональна клавіша: (подання) |
| Набір символів (Кодова сторінка) | Растрові шрифти: 6, 8, 10, 12, 14, 18, 24, 30, 16х26, OCR A та B; Растрові шрифти масштабуються до 8 разів у горизонтальному та вертикальному напрямках. |
| Штрихкоди | 1D: Code 39, Code 93, EAN 8 /13 (add on 2 & 5), UPC A/E (add on 2 & 5), I 2of 5 & I 2 of 5 with Shipping Bearer Bars, Codabar, Code 128 ( subset A, B, C), EAN 128, RPS 128, UCC 128, UCC/EAN-128 K-Mart, Random Weight, Post NET, ITF 14, China Postal Code, H |
| Поворот шрифту або штрихкоду | Растрові шрифти можуть обертатися на 90 °, 180 °, 270 °, окремі символи можуть обертатися на 90 °, 180 °, 270 °; Шрифти, що масштабуються: можуть обертатися на 90°, 180°, 270°; Азіатські шрифти: можуть обертатися на 90 °, 180 °, 270 ° |
| Обробка зображень | Типи резидентних графічних файлів - BMP та PCX, інші графічні формати можна завантажити із програмного забезпечення |
| Драйвер | Windows 2000, Windows XP, Windows Embedded Standard, Windows 7, Windows 10, Linux, Mac OS |
| Програма для створення етикетки | Qlabel IV, GoLabel, BarTender UltraLite |
| Можливості програмування | Android SDK, Mac SDK, ActiveX DLL, EZio DLL, iOS SDK, EZioWM DLL |
| Тип матеріалу | Суцільна стрічка, етикетка із зазором, із чорною міткою та перфорацією; довжина етикетки встановлюється автоматично або програмно |
| Товщина матеріалу | 0,06 - 0,2 мм |
| Макс. діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25,4 мм; 38,1 мм |
| Живлення | Вхід: AC 100 - 240 В, 50 ~ 60 Гц, Автоматичне перемикання |
| Температура роботи | +5°C - +40°C |
| Температура зберігання | -20°C - +50°C |
| Вологість | Експлуатація: 30% – 85% без конденсації; Зберігання: 10% - 90% без конденсації |
| Відповідність стандартам | CE(EMC), FCC Class A, CB, cUL, CCC |
| Опції | Гільйотинний обрізувач, Відокремлювач етикеток, Зовнішній тримач рулону етикеток для зовнішнього діаметра 250 мм, Зовнішній перемотувач етикеток |
| Розмір | 218 x 100 x 172 мм |
| Виробник | GoDEX (Тайвань) |
| Набір символів | CODEPAGE 437, 850, 851, 852, 855, 857, 860, 861, 862, 863, 865, 866, 869, 737; WINDOWS 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1257; Unicode (UTF8, UTF16) |
| Макс. ширина матеріалу | 60 мм |
| Мін. ширина матеріалу | 15 мм |
| Мова управління | EZPL, GEPL, GZPL, автоматичне перемикання |
Розпочніть новий рівень організації вашого бізнесу з принтером етикеток Godex DT2US. Цей надійний термопринтер об'єднує сучасні технології та простоту використання, що робить його ідеальним рішенням для торгових точок, складів та інших комерційних приміщень.
Переваги продукту:
- Висока якість друку з роздільною здатністю 203 dpi гарантує чіткість і точність всіх штрих-кодів та етикеток.
- Швидкість друку до 127 мм/сек дозволяє зекономити час, забезпечуючи ефективність та продуктивність у вашій роботі.
- Універсальність конструкції дає змогу використовувати різні типи етикеток та матеріалів завширшки до 60 мм і товщиною до 0,2 мм.
Простота використання:
Godex DT2US оснащений зрозумілою панеллю управління і відзначається автоматичним визначенням ширини етикетки, що робить налаштування швидким і безпроблемним.
Широкі можливості підключення включають USB та RS-232, що дозволяє легко інтегрувати принтер з існуючими системами управління.
Принтер також підтримує різноманітні шрифти, у тому числі скалярні шрифти, що дозволяє адаптувати етикетки під ваші потреби. Завдяки потужному рісторці з 16 МБ SDRAM та 4 МБ Flash пам'яті, ви зможете зберігати всі необхідні шаблони і дизайни.
Гарантія якості:
Godex DT2US - це не лише продуктивність, але й надійність. Ви можете бути впевнені у поверненні вашої інвестиції, адже продукт має 24-місячну гарантію.
Нехай ваш бізнес працює якнайкраще з принтером етикеток Godex DT2US – придбайте зараз і розкрийте нові горизонти у веденні бізнесу!
Принтери моделі Godex DT2
Для професійного друку на термоетикетках ТОП/ЕКО, термокартоні або термопапері використовується популярний на вітчизняному ринку принтер Godex DT2 . Графічна, текстова та штрих-кодова інформація можуть бути надруковані на Godex DT2 з максимальною шириною роздруківки 0,54 метра.
Застосування друкувального пристрою
Найчастіше модель застосовується фірмами, які потребують маленьких партій надрукованих кодів. Через невисоку ціну, принтер характеризується середньою продуктивністю, що дозволяє аптекам, офісам, кафешкам, складським приміщенням та невеликим магазинчикам з низькою прохідністю активно використовувати пристрій Godex DT2. Ціна термопринтера не відповідає високим технічним характеристикам, оскільки базування принтера відбувається з урахуванням 32-ядерного процесора, що дозволило збільшити на кілька показників швидкість друку.
Особливості друкарського пристрою
Роздільна здатність друку термопринтера вважається стандартним і становить 203 dpi. Основною особливістю, якою ставиться термопринтер Godex DT2 plus вважається можливість під'єднання без додаткових комплектуючих до 1С. Годинник справжнього часу, широкий набір інтерфейсів, можливість прикріплення на стіну, а також рухомий датчик етикетки є ще однією особливістю, яка зробила принтер штрих кодів Godex затребуваним у країні.