| Тип сканера | Лазерний |
| Джерело світла | лазерний діод, 650 нм, клас 2 |
| Методика сканування | Одна лінія |
| Дальність зчитування | Code 39: 3 мили 4,1 - 12,2 см; Code 39: 4 мили 3,3 - 22,1 см; Code 39: 5 милий 2,3 - 29,7 см; Code 39: 7,5 мили 0,3 - 48,5 см; Code 39: 20 міл 0 - 85,9 см; Code 39: 40 міл 2,5 - 109,5 см; UPC: 13 міл (100%) 0 - 63,8 см |
| Швидкість сканування | 100 скан/сек |
| Роздільна здатність | Code 39: 3 милий |
| Мін. контрастність штрихкоду | 0,2 |
| Індикатори сканування | Індикатор прямого декодування, світлодіоди успішного декодування, звуковий сигнал (регульований тон/гучність) |
| 1D штрихкоди | Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 of 5, корейська 3 з 5, GS1 DataBar, Base 32 (італійська фармацевтична). Повний список символів див. у посібнику користувача. |
| Живлення | Діапазон вхідної напруги: Хост з живленням від 4,5 до 5,5 пост. струму, зовнішнє джерело живлення від 4,5 до 5,5 В пост. струму; Робочий струм при номінальній напрузі (5): 175 мА (стандартний показник); Струм у режимі очікування при номінальній напрузі |
| Зовнішнє освітлення | Від 0 до 8000 фут-кандел/від 0 до 86080 люкс; підходить для використання в стандартних умовах штучного освітлення у приміщеннях та природного освітлення поза приміщеннями (пряме сонячне світло); флуоресцентні лампи, лампи розжарювання, ртутні та натрії. |
| Стійкість до падіння | Пристрій витримує багаторазові падіння з висоти 1,5 м на бетонне покриття. Пристрій витримує 500 перекидань з висоти 0,5 м (у барабані) |
| Антистатичний захист | Параметри стійкості згідно з вимогами директиви EN 61000-4-2, +/-15 кВ повітряний, +/-8 кВ прямий, +/-8 кВ непрямий |
| Температура роботи | 0°C - +50°C |
| Температура зберігання | -40°C - +70°C |
| Вологість | 5% - 95%, без конденсации |
| Захист від пилу і вологи | IP30 |
| Відповідність стандартам | Електробезпека: EN 60950-1: 2006+A11: 2009+A1: 2010+A12: 2011+AC 2011; IEC 60950-1: 2005+A1: 2009; UL 60950-1, друге видання; CAN/CSA-C22.2 №60950-1-07. Радіоперешкоди (EMI/RFI): FCC 47 CFR частина 15, частина B, клас B; ICES-003 випуск 4, до |
| Програмне забезпечення | 123Scan, Служба управління сканерами (SMS) |
| Можливості програмування | Symbol Scanner SDK |
| Інше | Сканер мультиінтерфейсний. Режим роботи з інтерфейсом USB (USB-HID та USB-VC). Кабель змінний |
| Опції | Підставка, USB кабель, RS-232 кабель, Блок живлення |
| Розмір | 152 х 64 х 85 мм |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Zebra (США) |
Ефективність та надійність — це ключові характеристики сканера Zebra (Symbol) LS2208. Цей лазерний сканер штрих-кодів створений для забезпечення швидкого та якісного зчитування, що робить його ідеальним рішенням для торгівлі та складского обліку.
Сканер LS2208 пропонує чудову продуктивність зі швидкістю сканування до 100 сканів за секунду. Він здатний зчитувати штрих-коди на різних відстанях — від 0 до 109,5 см в залежності від типу коду, що забезпечує гнучкість в експлуатації.
Завдяки захисту IP30, цей пристрій стійкий до пилу та вологи, а також витримує численні падіння з висоти до 1,5 м, що робить його ідеальним для використання в умовах інтенсивного навантаження. Сканер має вбудовані індикатори успішного декодування та звуковий сигнал, що підвищує зручність його використання.
Мультиінтерфейсний дизайн забезпечує просте підключення до комп'ютерних систем через USB або RS-232, а також підтримка популярних стандартів програмного забезпечення, таких як Symbol Scanner SDK. Додатково, завдяки надійним характеристикам живлення, LS2208 може функціонувати в умовах, де доступ до електроенергії обмежений.
Завдяки компактним розмірам (152 х 64 х 85 мм) та легкій вазі, ви можете використовувати сканер довгий час без перевантаження рук. Zebra (Symbol) LS2208 — це ваш надійний партнер для швидкого та якісного обслуговування клієнтів, оптимізації складських процесів та підвищення загальної ефективності вашого бізнесу.
Сканер Motorola Symbol LS2208 , що є ручним, забезпечує високу швидкість сканування. При цьому вартість його цілком демократична. Завдяки ергономічній та міцній конструкції, невеликій вазі, елегантному дизайну та гарній пило- та вологозахищеності, сканер Motorola Symbol LS2208 є досить привабливою моделлю для продуктових магазинів та складських приміщень. Але також цей апарат може використовуватися і на інших підприємствах, наприклад, в аптеках, книгарнях, магазинах одягу та ін.
Ручний сканер Symbol LS2208 знаходить попит і в магазині, і в підсобних приміщеннях, і в бібліотеках при видачі книг, навіть біля ліжка пацієнта. Цей прилад дозволить швидко та надійно відсканувати штрих-коди. Завдяки міцному та простому корпусу даного апарату продуктивність його тільки збільшується. Загальна вартість володіння ним знижується.
На даний момент сканер Symbol LS2208 є найбільш оптимальним за міцністю та вартістю. Завдяки йому можна швидко та на високоякісному рівні відсканувати 1d штрих коди всіх існуючих форматів. Достатньо піднести його до штрих-коду на відстань 20-
Сканер Motorola Symbol LS2208 виготовлявся із застосуванням інжекторного лиття, що забезпечило більшу міцність цього пристрою. його корпус виготовлений із цільного пластику, завдяки чому термін його служби продовжується у рази. Всі стики на корпусі сканера прогумовані, що робить його захищеним від пилу та вологи. Також цей сканер може витримати падіння з півтора метра на тверду поверхню.