Тип друку : Термодрук
Роздільна здатність: 203 dpi
Швидкість друку: 127 мм/сек
Ширина матеріалу: 25,4 - 118 мм
Макс. ширина друку: 108 мм
Підключення: USB
Колір: чорний
| Метод друку | Термодрук |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Швидкість друку | 127 мм/сек |
| Макс. ширина друку | 108 мм |
| Мін. довжина друку | 4 мм |
| Макс. довжина друку | 1727 мм |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Пам'ять (NV Flash) | 16 МБ SDRAM / 8 МБ Flash ROM (4 МБ виділено користувачеві) |
| Датчики | датчик прозорості (фіксований по центру); датчик чорної мітки (рухомий) |
| Годинник реального часу | є |
| Панель управління | Один 3-х кольоровий світлодіод (зелений, оранжевий, червоний); Функціональна клавіша: (подання) |
| Набір символів (Кодова сторінка) | Растрові шрифти: 6, 8, 10, 12, 14, 18, 24, 30, 16х26, OCR A та B; Растрові шрифти масштабуються до 8 разів у горизонтальному та вертикальному напрямках. |
| Штрихкоди | 1D: Code 39, Code 93, EAN 8 /13 (add on 2 & 5), UPC A/E (add on 2 & 5), I 2of 5 & I 2 of 5 with Shipping Bearer Bars, Codabar, Code 128 ( subset A, B, C), EAN 128, RPS 128, UCC 128, UCC/EAN-128 K-Mart, Random Weight, Post NET, ITF 14, China Postal Code, H |
| Поворот шрифту або штрихкоду | Растрові шрифти можуть обертатися на 90 °, 180 °, 270 °, окремі символи можуть обертатися на 90 °, 180 °, 270 °; Шрифти, що масштабуються: можуть обертатися на 90°, 180°, 270°; Азіатські шрифти: можуть обертатися на 90 °, 180 °, 270 ° |
| Обробка зображень | Типи резидентних графічних файлів - BMP та PCX, інші графічні формати можна завантажити із програмного забезпечення |
| Драйвер | Windows 2000, Windows XP, Windows Embedded Standard, Windows 7, Windows 10, Linux, Mac OS |
| Програма для створення етикетки | Qlabel IV, GoLabel, BarTender UltraLite |
| Можливості програмування | Android SDK, Mac SDK, ActiveX DLL, EZio DLL, iOS SDK, EZioWM DLL |
| Тип матеріалу | Суцільна стрічка, етикетка із зазором, із чорною міткою та перфорацією; довжина етикетки встановлюється автоматично або програмно |
| Товщина матеріалу | 0,06 - 0,2 мм |
| Макс. діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25,4 мм; 38,1 мм |
| Живлення | Вхід: AC 100 - 240 В, 50 ~ 60 Гц, Автоматичне перемикання |
| Температура роботи | +5°C - +40°C |
| Температура зберігання | -20°C - +50°C |
| Вологість | Експлуатація: 30% – 85% без конденсації; Зберігання: 10% - 90% без конденсації |
| Відповідність стандартам | CE(EMC), FCC Class A, CB, cUL, CCC |
| Опції | Гільйотинний обрізувач, Відокремлювач етикеток, Зовнішній тримач рулону етикеток для зовнішнього діаметра 250 мм, Зовнішній перемотувач етикеток |
| Розмір | 168 x 166 x 218 мм |
| Виробник | GoDEX (Тайвань) |
| Набір символів | CODEPAGE 437, 850, 851, 852, 855, 857, 860, 861, 862, 863, 865, 866, 869, 737; WINDOWS 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1257; Unicode (UTF8, UTF16) |
| Макс. ширина матеріалу | 118 мм |
| Мін. ширина матеріалу | 25,4 мм |
| Мова управління | EZPL, GEPL, GZPL, автоматичне перемикання |
Принтер етикеток Godex DT4c – це надійний вибір для вашого бізнесу, який потребує висококласного обладнання для друку етикеток та штрих-кодів. Завдяки термодруку з роздільною здатністю 203 dpi, цей принтер забезпечує яскраві та чіткі зображення, які не зникнуть з часом.
Його експлуатаційний діапазон температур від +5°C до +40°C та вологість 30%-85% без конденсації роблять його чудовим вибором для використання в будь-якому середовищі — від торгівлі до складу. Godex DT4c легко підключається через USB і підтримує різні операційні системи, включаючи Windows та Mac OS.
Швидкість друку в 127 мм/сек та можливість роботи з матеріалом шириною до 118 мм дозволяють швидко і ефективно обробляти значну кількість замовлень. Датчики, що відстежують налаштування етикеток, а також підтримка різних типів штрих-кодів додають зручності у роботі.
Принтер обладнаний 32-бітним RISC-процесором з пам'яттю 16 МБ SDRAM і 8 МБ Flash ROM, що забезпечує високу продуктивність. Наявність програм для створення етикеток, таких як Qlabel IV та BarTender UltraLite, дозволяє легко налаштувати дизайн етикеток відповідно до ваших потреб.
Серед його опцій ви знайдете гільйотинний обрізувач та відокремлювач етикеток, що робить його ще більш функціональним. Гарантія на принтер становить 24 місяці, а якість виготовлення відповідає міжнародним стандартам CE та FCC.
Придбайте принтер етикеток Godex DT4c сьогодні, і спростіть процес друку етикеток у вашому бізнесі!
Принтер етикеток Godex DT4
Принтер етикеток Godex DT4 призначений для друку етикеток та цінників з текстовою та графічною інформацією (включаючи логотипи, різні зображення, штрих-коди тощо) на спеціалізованому термопапері та термоетикетках. Завдяки поєднанню функціональності та компактності, а також простоти експлуатації та надійності в роботі чудово підійде для використання на невеликих складах, магазинах, аптеках та інших сферах обслуговування.
Ширина друку Godex DT4 складає
Термопринтер Godex DT4 легко підключається до комп'ютера та працює з використанням стандартних драйверів Windows. Він підтримує всі версії 1С і дозволяє роздруковувати етикетки та цінники прямо із програми. Також під час використання спеціальних драйверів можлива робота з ОС Linux та її додатками.
Принтер Годекс дт4 максимально простий у використанні та обладнаний датчиками, що дозволяють працювати з термочеками будь-якої щільності з будь-яким типом підкладки.
Для збільшення функціоналу пристрою до нього можуть бути завантажені додаткові шрифти та символи.
Якщо вам необхідно притер Godex DT4 купити , то зробити це максимально просто – у нашому магазині. Ви можете самостійно оформити замовлення чи скористатися допомогою наших консультантів, які також підкажуть з вибором та пояснять особливості експлуатації тієї чи іншої моделі.