| Процессор | Восьмиядерний процесор (двоядерний ARM Cortex-A75 (до 1,8 ГГц), шестиядерний ARM Cortex-A55 (до 1,8 ГГц)) |
| Материнська плата | - |
| Чипсет | - |
| Графіка | - |
| BIOS | - |
| Звук | Динамік: 1,5 Вт моно |
| Сторожовий таймер (WatchDog) | - |
| Годинник реального часу | - |
| Системная память | 2 ГБ RAM |
| Устройство хранения данных | 16 ГБ ROM (NFC) |
| Слоты расширения | 1х TF-карта (до 64 ГБ) |
| Поддержка операционных систем | Android 11.0 Go (iMin UI) |
| Дисплей | 8" |
| Характеристики дисплея | Роздільна здатність: 800 х 1280 |
| Настройка угла наклона | - |
| Сенсорная панель | Многоточечная емкостная сенсорная панель |
| Клавиши | Клавіша живлення, клавіша гучності +/-, клавіша скидання |
| Дополнительная индикация | - |
| USB | 1х USB Type-A, 1х USB Type-C (підтримка OTG) |
| RS-232 | - |
| LPT | - |
| Ethernet | - |
| Порт дисплея | - |
| Денежный ящик | - |
| PS/2 | - |
| GPIO | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0+ |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5, 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 ГГц/5 ГГц) |
| GSM (WWAN) | 1х Nano Sim (GSM/4G LTE, GPS) |
| NFC | NFC |
| Аудио | - |
| Слот расширения | - |
| Вход питания постоянного тока | - |
| Выход питания постоянного тока | - |
| Питание | Вхід: AC 100 ~ 240 В; Вихід: DC 5 В, 2 А |
| Датчик | - |
| Пылеводозащита | - |
| Температура работы | 0°C - +40°C |
| Температура хранения | -10°C - +50°C |
| Влажность | - |
| Варианты установки | Настільний, навісний |
| Кенсінгтонський замок (Kensington Lock) | - |
| Режим охолодження | - |
| Камера | 0,3 Мп FF; Підтримка сканування 1D штрихкодів / 2D QR-кодів |
| Аккумулятор | 2600 мАг, 7,4 В, 19,24 Вт·год |
| NFC считыватель | Так |
| Принтер | Високошвидкісний друк, до 100 мм/сек, 58 мм завширшки та 40 мм у діаметрі |
| Аксессуары (заказываются дополнительно) | Підставка для POS термінала iMin (M2 Max Base) |
| Опции | - |
| Соответствие стандартам | FCC, CE, IMDA |
| Материал | - |
| Комплект поставки | POS термінал, адаптер живлення, USB кабель, папір для друку, штифт для встановлення sim-карти, посібник користувача |
| Размер | 132 х 212 х 76 мм |
| Вес | 0,598 кг |
| Цвет | Черный |
| Производитель | iMin (Китай) |