| Процессор | Intel Celeron J6412 (2,0 - 2,6 ГГц) |
| Материнська плата | - |
| Чипсет | - |
| Графіка | ЦП вбудована графіка HD Graphics і підтримка якості фотографій HD 1080p |
| BIOS | - |
| Звук | Realtek ALC662, аудіо високої чіткості (HD), лінійний вхід, лінійний вихід |
| Сторожовий таймер (WatchDog) | - |
| Годинник реального часу | - |
| Системная память | 8 ГБ, DDR4 |
| Устройство хранения данных | 128 ГБ SSD |
| Слоты расширения | - |
| Поддержка операционных систем | Windows 10 Pro. Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu, Debian |
| Дисплей | 21.5'' HD |
| Характеристики дисплея | Роздільна здатність дисплея: 1928 х 1080 (16 х 9); Яскравість: 300 кд/м²; Відгук: 5 мс; Контраст: 1000:1 |
| Настройка угла наклона | - |
| Сенсорная панель | Тип сенсора: 10 точковий ємнісний екран; Інтерфейс: USB; Відгук: 2 мс; Твердість поверхні: 7Н; Прозорість: 90%; Напрацювання: >50 000 0000 торкань |
| Клавиши | - |
| Дополнительная индикация | - |
| USB | 6х USB (2х USB 3.0, 4х USB 2.0) |
| RS-232 | 2х DB9 (2х RS-232) |
| LPT | - |
| Ethernet | 2x RJ-45 (2x Realtek RTL 8111E Gigabit Ethernet controller) |
| Порт дисплея | 1х DB15 (1x VGA); 1x HDMI |
| Денежный ящик | - |
| PS/2 | - |
| GPIO | - |
| Bluetooth | - |
| Wi-Fi | Опция |
| GSM (WWAN) | - |
| NFC | - |
| Аудио | 1х Line-out, 1х Mic-in |
| Слот расширения | - |
| Вход питания постоянного тока | - |
| Выход питания постоянного тока | - |
| Питание | Вхід: AC 100 - 285 В |
| Датчик | - |
| Пылеводозащита | Водонепроникність передньої панелі IP65; Повністю закритий дизайн, весь ПК захищений від пилу |
| Температура работы | -10°C - +60°C |
| Температура хранения | -20°C - +70°C |
| Влажность | 5% ~ 95% при 40°C, без конденсації |
| Варианты установки | Навісний (VESA 75 x 75, VESA 100 x 100) |
| Кенсінгтонський замок (Kensington Lock) | - |
| Режим охолодження | - |
| Аксессуары (заказываются дополнительно) | - |
| Опции | Модуль Wi-Fi для POS терміналу YuXin (ACYS-WIFI) |
| Соответствие стандартам | - |
| Материал | Корпус з алюмінієвого сплаву, хороші механічні властивості, відмінне тепловідведення; Вібрація: 5 - 500 Гц, 0,026 G²/Гц, 2,16 Grms, X, Y, Z, 1 година на вісь |
| Комплект поставки | POS термінал, кабель живлення |
| Размер | 554 х 355 х 63 мм |
| Вес | - |
| Цвет | Черный |
| Производитель | YuXin (Китай) |