| Процессор | Процесор (2,0 ГГц), восьмиядерний |
| Память | RAM: 4 ГБ; Flash: 64 ГБ (UFS) |
| Слоты расширения | Підтримка до 512 ГБ з використанням файлової системи ExFAT |
| Слот для SIM карты | 2 слоти для nano SIM; 2 слоти для micro SAM |
| Операционная система | Android 11.0 GMS (AOSP) (з можливістю оновлення до Android 14.0 GMS (AOSP)); Оновлення прошивки через бездротове з’єднання (FOTA) |
| Безопасность | - |
| Программное обеспечение | PMDM (просте, але потужне рішення для управління); EmKit (комплект для корпоративної мобільності); PULS (патчі, оновлення та довічна підтримка) |
| Возможности программирования | - |
| Тип сканера | 2D Фото (Area Imager) (Honeywell N6703SR) |
| Параметры сканера | - |
| Тип штрихкодов | N3603, N6703, N6803 FR - усі підтримують символіку 1D/2D штрихкодів |
| Дисплей | 5" IPS-панель (1080 x 1920 пікселів), FHD; Світлодіодне підсвічування; Читання при денному світлі (більше 500 ніт); Скло Corning Gorilla Glass |
| Сенсорная панель | Мультисенсорний ємнісний екран |
| Сканер відбитка пальця | - |
| Датчик | Датчик наближення, датчик освітленості та навколишнього середовища, акселерометр, гіроскоп, цифровий компас, датчик SAR, барометр |
| Клавиатура | Праворуч: гучність, сканування; Ліворуч: живлення, сканування |
| Дополнительная индикация | 2 подвійні світлодіоди для індикації живлення та попередження, вібрація, звуковий сигнал |
| Аудио | Два вбудовані мікрофони (з шумозаглушенням); Два динаміки на передній панелі (макс. вихідна потужність 100 дБ); Роз'єм для приймача та гарнітури (3,5 мм); Підтримка гарнітури Bluetooth |
| Камера | Задня: 13 Мп зі світлодіодним спалахом, діафрагма F. № 2.0, фазове автофокусування (PDAF); Фронтальна: 5 Мп |
| Подключение | Високошвидкісний USB 3.0 Type-C; 8-контактний POGO |
| Wi-Fi | Радіо: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax/d/h/i/k/r/v, 2x2 MU-MIMO, CCX v4; Швидкість передачі даних: 5 ГГц: 802.11 a/n/ac/ax до 1200 Мбіт/с, 2,4 ГГц: 802.11 b/g/n/ax до 286,8 Мбіт/с; Робочі канали: від 1 до 13 (2412 ~ 2472 МГц), від 36 до 165 (5180 ~ 5825 МГц); С |
| Bluetooth | Bluetooth класу I, підтримка BLE версії 5.0; Маячок (передає сигнали до 20 днів, у вимкненому стані та без основного акумулятора) |
| GSM (WWAN) | EDGE/GPRS/GSM: 900/1800/850/1900; WCDMA: B1/2/4/5/6/8/19; LTE FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/19/20/25/26/28/66; LTE TDD: B38/39/40/41 |
| GPS | Qualcomm GNSS; підтримка приймача GNSS для GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo та Beidou |
| NFC | NFC-мітка (режими NFC-IP): зчитувач для NFC-мітки (типи міток від 1 до 5); Зчитувач (PCD - VCD): ISO/IEC 14443 A, ISO/IEC 14443 B, ISO/IEC 15693, Mifare Classic 1K/4K, Mifare DESFire, Mifare UltraLight, Sony FeliCa; Інтегрована пасивна RFID-мітка UHF для |
| RFID | - |
| PTT | Підтримка PTT |
| Питание | Вхід: AC 100 - 240 В, 50/60 Гц, 0,3 А; Вихід: DC 5 В, 2 А, 10 Вт |
| Аккумулятор | Стандартний акумулятор: літій-іонний акумулятор 3,8 В, 4080 мАг, що перезаряджається; Збільшений акумулятор: літій-іонний акумулятор 3,85 В, 5800 мАг, що перезаряджається |
| Backup батарея | 3,7 В, 60 мАг (10C), гаряча заміна Enterprise (таймер інтерфейсу користувача) |
| Годинник реального часу | - |
| Время работы без подзарядки | - |
| Время заряда аккумулятора | - |
| Сохранение данных | - |
| Температура работы | -20°C - +60°C |
| Температура хранения | -25°C - +70°C |
| Влажность | 95% без конденсата |
| Защита от электроразряда | ± 15 кВ повітряний розряд, ± 8 кВ контактний розряд |
| Пылеводозащита | IP67 та IP65 |
| Ударопрочность | 2 м з міцним чохлом та 1,5 м без нього, багаторазові падіння на бетон у всьому діапазоні робочих температур, MIL-STD-810H; Витривалість від багаторазових падінь на бетон з висоти 1,8 м за кімнатної температури, MIL-STD-810H |
| Удароміцність | 1000 циклів, падіння з висоти 1 м згідно зі специфікацією IEC 60068-2-31 |
| Вібрація | - |
| Соответствие стандартам | RCM, CE/CB, WPC, BIS, KC, IC, FCC, NRCan, UKCA, NBTC, IFITEL, NOM, CU, FAC, EAC RoHS, FSS, RoHS, WEEE, REACH |
| Материал | - |
| Дополнительно | - |
| Опции | - |
| Аксессуары (заказываются дополнительно) | Акумулятор для ТЗД Point Mobile (86-BTSC), акумулятор для ТЗД Point Mobile (86-BTEC), підставка (кредл) для ТЗД Point Mobile (PM86-SSC0), підставка (кредл) для ТЗД Point Mobile (PM86-SEC0) (Ethernet), 2-х слотова підставка (кредл) для ТЗД Point Mobile (P |
| Комплект поставки | ТЗД, акумуляторна батарея, адаптер живлення (DC 5 В 2 А), вилка (US/EU/UK), кабель USB type C, ремінець на руку, захисна плівка для LCD дисплея, короткий посібник з початку роботи |
| Размер | Зі стандартним акумулятором: 157,5 x 78 x 19,6 мм; Зі збільшеним акумулятором: 157,5 x 78 x 24,2 мм |
| Вес | Зі стандартним акумулятором: 287,1 г; Зі збільшеним акумулятором: 315,1 г |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Point Mobile (Южная Корея) |
ТСД Point Mobile PM86X6Y03DJE08 - Сканер: 2D Фото (Area Imager) (Honeywell N6703SR); Операционная система: Android 11.0 GMS (AOSP) (Android 14.0 GMS (AOSP)); Процессор: (2,0 ГГц); Память (RAM: 4 ГБ, ROM: 64 ГБ); Клавиатура: виртуальная; Камера: 13 Мп (задняя), 5 Мп (фронтальная); Аккумулятор: 4080 мАч; USB Type-C; Wi-Fi; Bluetooth 5.0 BLE; GSM (4G); GPS; NFC; PTT
ТСД Point Mobile PM86X6Y04DJE08 - Сканер: 2D Фото (Area Imager) (Honeywell N6703SR); Операционная система: Android 11.0 GMS (AOSP) (Android 14.0 GMS (AOSP)); Процессор: (2,0 ГГц); Память (RAM: 4 ГБ, ROM: 64 ГБ); Клавиатура: виртуальная; Камера: 13 Мп (задняя), 5 Мп (фронтальная); Аккумулятор: 5800 мАч; USB Type-C; Wi-Fi; Bluetooth 5.1 BLE; GSM (4G); GPS; NFC; PTT