Тип друку : Термодрук / термотрансферний
Роздільна здатність: 203 dpi
Швидкість друку: 127 мм/сек
Ширина матеріалу: 25,4 - 118 мм
Макс. ширина друку: 108 мм
Підключення: USB; USB + RS-232 + Ethernet
Колір: темно-сірий
| Метод друку | Термодрук / Термотрансферний |
| Роздільна здатність | 203 dpi (Можливість встановлення 300 dpi) |
| Швидкість друку | 127 мм/сек |
| Макс. ширина друку | 108 мм |
| Мін. довжина друку | 4 мм |
| Макс. довжина друку | 1727 мм |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Пам'ять (NV Flash) | 16 МБ SDRAM / 8 МБ Flash (4 МБ виділено користувачеві) |
| Датчики | 2 датчики прозорості (фіксований по центру); датчик чорної мітки (рухомий) |
| Панель управління | Два двокольорові світлодіоди стану: Готовий, Стан; Клавіша управління: Подача |
| Набір символів (Кодова сторінка) | Растрові шрифти: 6, 8, 10, 12, 14, 18, 24, 30, 16х26, OCR A та B; Растрові шрифти масштабуються до 8-ми разів у горизонтальному та вертикальному напрямках; Шрифти TTF: (жирний/курсив/підкреслений); Азіатські шрифти: 16x16, 24x24, традиційний китайський (B |
| Штрихкоди | 1D: China Postal Code, Codabar, Code 11, Code 32, Code 39, Code 93, Code 128 (subset A, B, C), EAN-8/EAN-13 (з 2 & 5 digits extension), EAN 128, FIM, Німеччина Post Code, GS1 DataBar, HIBC, Industrial 2 of 5, Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5), Interleaved 2- |
| Поворот шрифту або штрихкоду | Растрові шрифти можуть обертатися на 90 °, 180 °, 270 °, окремі символи можуть обертатися на 90 °, 180 °, 270 °; Шрифти TTF: можуть обертатися на 90 °, 180 °, 270 °; Азіатські шрифти: можуть обертатися на 90 °, 180 °, 270 ° |
| Обробка зображень | Типи резидентних графічних файлів - BMP та PCX, інші графічні формати можна завантажити із програмного забезпечення |
| Драйвер | Windows 2000, Windows XP, Windows Embedded Standard, Windows 7, Windows 10, Linux, Mac OS |
| Програма для створення етикетки | Qlabel IV, GoLabel, BarTender UltraLite |
| Можливості програмування | Android SDK, Mac SDK, ActiveX DLL, EZio DLL, iOS SDK, EZioWM DLL |
| Тип матеріалу | Суцільна стрічка, етикетка із зазором, із чорною міткою та перфорацією; довжина етикетки встановлюється автоматично або програмно |
| Товщина матеріалу | 0,06 – 0,25 мм |
| Макс. діаметр рулону | 127 мм |
| Діаметр втулки | 25,4 мм; 38,1 мм; 76,2 мм |
| Характеристики ріббону (Фарбуючої стрічки) | Ширина: 30 – 110 мм; Макс. діаметр рулону: 68 мм; Діаметр втулки: 25,4 мм; Довжина: 300 м; Орієнтація: по центру |
| Живлення | Вхід: AC 100 - 240 В, 50 ~ 60 Гц, Автоматичне перемикання |
| Температура роботи | +5°C - +40°C |
| Температура зберігання | -20°C - +50°C |
| Вологість | Експлуатація: 30% – 85% без конденсації; Зберігання: 10% - 90% без конденсації |
| Відповідність стандартам | CE (EMC), FCC Class A, CB, CCC, CUL, KCC, BIS, EAC |
| Опції | Гільйотинний обрізувач, Ротаційний обрізувач, Відокремлювач етикеток, Зовнішній тримач рулону етикеток для зовнішнього діаметра 250 мм, Зовнішній перемотувач етикеток |
| Розмір | 226 x 171 x 285 мм |
| Виробник | GoDEX (Тайвань) |
| Набір символів | CODEPAGE 437, 850, 851, 852, 855, 857, 860, 861, 861, 863, 865, 866, 869, 737; WINDOWS 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1257; Unicode UTF8, UTF16BE, UTF16LE |
| Макс. ширина матеріалу | 118 мм |
| Мін. ширина матеріалу | 25,4 мм |
| Мова управління | EZPL, GEPL, GZPL, GDPL автоматичне перемикання |
Принтер етикеток Godex G500 – це ідеальне рішення для бізнесу, яке поєднує в собі високу продуктивність, надійність та широкий спектр можливостей для друку етикеток. Його можна використовувати в торгових точках, на складах, в логістиці та багатьох інших сферах.
Цей пристрій призначений для роботи в різних кліматичних умовах з температурним діапазоном від -20°C до +40°C, що робить його універсальним для використання в різних регіонах. Принтер забезпечує високу якість друку завдяки роздільній здатності 203 dpi, що дозволяє генерувати чіткі та детальні зображення. Також є можливість налаштування на 300 dpi для потреб, які вимагають ще більшої точності.
Друкуючи зі швидкістю до 127 мм/сек, Godex G500 економить ваш час у процесі виробництва етикеток. Він підтримує різні типи матеріалів, з максимальними ширинами до 118 мм та товщинами від 0,06 до 0,25 мм. Таким чином, ви зможете налаштувати процес друку під ваші специфічні потреби.
Принтер також славиться універсальністю, адже підтримує різноманітні формати штрих-кодів та графічних файлів. Ви можете легко інтегрувати його в свій бізнес за допомогою різних мов управління та драйверів, включаючи Windows, Linux та Mac OS.
Завдяки вбудованим датчикам та можливостям програмування, ви отримаєте повний контроль над процесом друку етикеток. Принтер G500 забезпечує можливість підключення через USB, RS-232 та Ethernet, що спростить інтеграцію в наявну інфраструктуру.
Важливим аспектом є можливість адаптації до різних завдань завдяки опційним компонентам, таким як гільйотинний обрізувач, ротаційний обрізувач та тримач рулону етикеток. Нехай Godex G500 стане вашим помічником у швидкому та якісному друку етикеток, на якого завжди можна покластися!
Зробіть свій бізнес більш ефективним і професійним з принтером етикеток Godex G500!
Компактний, багатофункціональний та стійкий до механічних пошкоджень термотрансферний принтер Godex G500 призначений для друку етикеток та має гідні обсяги пам'яті. Настільний агрегат цієї моделі здатний легко і збоїв витримувати середні навантаження. У програмі друку користувач може в індивідуальному порядку встановлювати розміри етикеток, шрифт тексту, поворот, графіку та ін. Використовувати Godex G500 можна в будь-яких великих та дрібних складських приміщеннях, ресторанах та мережевих гіпермаркетах.
Принтер штрих-кодів Godex має удароміцний корпус. Друк доступний з носіїв різноманітного зразка. Витратні матеріали легко заміняються, причому зробити це може навіть недосвідчений фахівець. Принтер етикеток Годекс має особливу пам'ять, в яку вбудовано 3 різні мови програмування. Є функція автоматичного перемикання. Друк етикеток можна виконувати безперервно.
Продуктивність друкарського пристрою значно збільшена за рахунок потужного процесора. Керувати принтером можна дистанційно. Таким чином, користувач може зберігати, видаляти та редагувати будь-які попередньо сформовані макети. Ви маєте право укомплектувати пристрій спеціальним і зручним смотчиком «готових» етикеток . Також на порталі Рostorg ви можете замовити універсальний обрізувач. Поєднуючи разом кілька багатофункціональних пристроїв, ви зможете суттєво оптимізувати робочий процес, пов'язаний із маркуванням товарів.
Принтер настільного зразка Godex G500 купити можна миттєво та зручно, особливо якщо ви купуєте друкарський пристрій безпосередньо від виробника. У нас широкий вибір та безкоштовне консультування.